Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.          AKCEPTUJĘ

Alicja Chybicka podczas uroczystości wręczenia zaświadczeń nowo wybranym posłom:

Od 13 listopada wracam do pracy do Sejmu RP. By pilnować spraw służby zdrowia oraz dobrego i zdrowego klimatu służącego mieszkańcom Naszego pięknego kraju.

Gala Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Trzebnicy. Serdeczne gratulacje dla posła Sławomira Piechoty, który został odznaczony przez to cudne gremium. Życzę wszystkim studentkom i studentom wspaniałego Roku Akademickiego 2023/2024.

Wraz z senatorem Kazimierzem Michałem Ujazdowskim jesteśmy do Waszej dyspozycji na przyszłość.

„Pana 80-letnie życie nierozerwalnie wiąże się z historią Polski, Europy i świata, bo to Pan zaczął tę historię pisać w 1980 r. Nikt i nic Panu tego nie odbierze. My senatorowie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, reprezentanci demokratycznej większości jesteśmy tu po to, żeby o tym zaświadczyć” – powiedział Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki w Gdańsku 29 września 2023 r. podczas uroczystości 40. rocznicy przyznania Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla oraz jego 80. urodzin.

15 września br. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki wygłosił orędzie, w którym odniósł się do afery wizowej.